8 ukrytych klejnotów na Netflixie, które powinni Państwo zacząć oglądać już teraz

8 ukrytych klejnotów na Netflixie, które powinni Państwo zacząć oglądać już teraz

Jak wszyscy wiemy, Netflix jest skarbnicą programów telewizyjnych i filmów, ale czasami trudno jest znaleźć ukryte perełki. Dlatego przygotowaliśmy listę 8 ukrytych perełek serialowych na Netflixie, które powinni Państwo zacząć oglądać już teraz. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo czegoś zabawnego, dramatycznego, czy też obu tych rzeczy po trochu, mamy wszystko pod kontrolą. Proszę więc usiąść wygodnie, zrelaksować się i przygotować się na odkrycie swojego nowego ulubionego serialu.

12ckjtchwn4ix82.jpg

„Dark”

Niemiecki thriller sci-fi opowiada o zaginięciu dwójki dzieci w małym miasteczku, co prowadzi do powstania sieci tajemnic związanych z podróżami w czasie. Dzięki skomplikowanej fabule, zespołowej obsadzie i wspaniałym zdjęciom, „Dark” jest obowiązkową pozycją do obejrzenia dla każdego, kto kocha dobrą tajemnicę.

„Money Heist”

Ten hiszpański thriller opowiada o grupie przestępców, którzy próbują obrabować hiszpańską mennicę królewską. Dzięki sprytnej fabule i dobrze zarysowanym postaciom, „Money Heist” będzie trzymał Państwa w napięciu od początku do końca.

„Narcos”

Amerykański dramat kryminalny opowiada o powstaniu i upadku Pabla Escobara, słynnego kolumbijskiego handlarza narkotyków. Dzięki niesamowitym kreacjom aktorskim i porywającej fabule, „Narcos” to serial, którego nie będą chcieli Państwo przegapić.

„Master of None”

Ta amerykańska komedia śledzi życie Deva, 30-kilkuletniego aktora mieszkającego w Nowym Jorku. Dzięki mądremu pisaniu i wiarygodnym postaciom, „Master of None” jest przezabawnym i pokrzepiającym spojrzeniem na życie w wielkim mieście.

„Atypowy”

Amerykańska dramatyczna opowieść o Samie, uczniu szkoły średniej ze spektrum autyzmu, i jego rodzinie, która pokonuje wzloty i upadki życiowe. Dzięki fantastycznym kreacjom aktorskim i chwytającej za serce fabule, „Atypowy” jest obowiązkową pozycją do obejrzenia dla każdego, kto kocha dobrą historię o dojrzewaniu.

„Sex Education”

Ten brytyjski komediodramat opowiada o Otisie, niezręcznej społecznie nastolatce, która w swoim liceum zakłada firmę doradztwa seksualnego. Dzięki wspaniałej obsadzie, dowcipnemu scenariuszowi i odświeżonemu podejściu do gatunku coming-of-age, „Sex Education” to serial, którego nie będą chcieli Państwo przegapić.

„Kradzież pieniędzy: Polska”

Polski thriller kryminalny opowiada o grupie przestępców, którzy próbują obrabować Mennicę Państwową. Dzięki wspaniałej obsadzie i porywającej fabule, „Money Heist: Polska” to obowiązkowa pozycja do obejrzenia dla każdego, kto lubi dobre filmy o tematyce heistycznej.

„Bagno”

Akcja tego polskiego dramatu kryminalnego rozgrywa się w latach 80. i opowiada o młodym dziennikarzu, który prowadzi śledztwo w sprawie serii morderstw w małym miasteczku. Dzięki wspaniałym zdjęciom i trzymającej w napięciu fabule, „The Mire” jest seansem, którego nie można przegapić.

Oto 8 ukrytych klejnotów na Netflix, które powinni Państwo zacząć oglądać już teraz. Niezależnie od tego, czy mają Państwo ochotę na dramat, komedię, czy coś pomiędzy, te programy na pewno zapewnią Państwu rozrywkę. Proszę więc wziąć popcorn, rozsiąść się wygodnie i przygotować się na odkrycie swojego nowego ulubionego serialu.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij