Wielofunkcyjne etui – atrybut modnego mężczyzny

Wielofunkcyjne etui – atrybut modnego mężczyzny

Skórzane portfele męskie pozwalają na przechowywanie wielu innych rzeczy poza pieniędzmi. Dostępne są w sklepach internetowych w zróżnicowanych wersjach funkcjonalnych i wzorniczych, a ich walory praktyczne nierzadko przekraczają znaczenie tradycyjnego pojęcia portfela. Gadżety tego typu łączą w sobie nie tylko funkcję etui na dokumenty, lecz także pozwalają na bezpieczne przechowywanie telefonu komórkowego oraz kart kredytowych. W ofercie sklepów z praktycznymi akcesoriami znajdziemy zarówno rozbudowane modele o wymiarach niewielkiej torby, jak i skórzane portfele. Męskie gadżety tego typu pozwolą na uniknięcie szkód materialnych w pośpiechu lub w razie nieszczęśliwych wypadków. Przed zakupem warto jednak rozważyć, czego właściwie oczekujemy od poręcznego etui.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem sklep.solier.pl, który w swoim asortymencie posiada m.in. modne etui – https://sklep.solier.pl/pol_m_Akcesoria_Portfele-i-etui-na-klucze-540.html

Co można trzymać w wielofunkcyjnym etui

Przede wszystkim warto przemyśleć czy zależy nam bardziej na funkcji portfela, czy obudowy na telefon. Bardzo rozbudowane etui łączą w sobie oba te atuty, jednak ich gabaryty sięgają nawet rozmiarów poręcznej torby typu nerka. Poza urządzeniami mobilnymi oraz pieniędzmi w etui warto przechowywać ważne dokumenty, takie jak dowód osobisty lub dowód rejestracyjny. Głównym celem noszenia etui na dokumenty jest posiadanie wszystkich rzeczy w jednym miejscu, pod ręką. Kupując, celujmy jednak nie w pojemność, lecz praktyczną organizację wnętrza i mobilność. Etui na karty kredytowe musi nie tylko wykazywać się pojemnością i bezpieczeństwem, lecz także powinno dobrze komponować się z ubiorem i nie odwracać od niego uwagi swymi rozmiarami.

Jakie walory powinny cechować etui na karty kredytowe i cenne dokumenty?

Dostępne w sklepach internetowych skórzane portfele męskie, które łączą w sobie funkcję etui to najpowszechniejsza konfiguracja tego typu produktów. Powinny cechować się mocnymi i sztywnymi okładkami, między którymi znajdziemy przegródki. Elementy wewnętrzne, podobnie jak zewnętrzna forma portfela powinny być zrobione w jak największej części ze skóry. Cienkie foliowe przegródki to pierwsze komponenty psujące się po kilku miesiącach eksploatacji. Przed pójściem do sklepu lub zakupem online warto wyłożyć na stolik wszystkie przedmioty, które chcielibyśmy pomieścić. Najistotniejsze są wymiary największych dokumentów i powinno się porównać je z wymiarami wewnętrznymi etui. Dla wielu kupujących bardzo ważnym komponentem etui na dokumenty jest specjalna przegródka na miniaturowe zdjęcia bliskich osób.

Jak wybrać bezpieczne etui na najważniejsze rzeczy?

Etui na dowód rejestracyjny oraz inne cenne dokumenty powinno być w odpowiedni sposób zabezpieczone zarówno przed kradzieżą, jak i uszkodzeniem na skutek intensywnej eksploatacji. W pierwszej kolejności warto przyjrzeć się mocowaniu do paska oraz szwom. Szwy powinny być szerokie, równe i pokrywać końcówkę paska mocującego na całej szerokości. Należy kupować produkty, które dają stuprocentową pewność, iż w wyniku szarpnięcia mocowanie do odzieży nie puści lub nie rozerwie się. Jeśli w etui przechowujemy karty kredytowe z funkcją płatności zbliżeniowych, warto także ustrzec się przed najnowszymi technikami kradzieży. Najlepsze marki umieszczają specjalne płytki zagłuszające po zewnętrznej stronie przedziałki na karty, które neutralizują działanie czytników bliskiego zasięgu.

Najciekawsze funkcje, jakie można znaleźć w nowoczesnych etui na dokumenty

Praktyczne akcesoria, takie jak skórzane portfele, męskie etui oraz niewielkie torby na pasek cechują się wieloma nowatorskimi rozwiązaniami. W przypadku etui na telefon warto wybrać model, który zawiera w swej formie zintegrowany stojak pozwalający położyć urządzenie pod kątem np. na blacie stołu. Rozwiązanie tego typu uwolni ręce i szczególnie przydaje się do przeglądania przepisów w trakcie robienia jedzenia lub oglądania poradników przy majsterkowaniu. Etui na karty kredytowe dostępne są nie tylko w formie skórzanej, lecz wykonuje się je także z nowoczesnych tworzyw sztucznych oraz metalu. Smukłe minimalistyczne etui z metalu stanie się hitem wśród Twoich znajomych. Szczególnie godne uwagi są modele stalowe, całkowicie bowiem chronią dokumenty i karty przed czynnikami zewnętrznymi oraz sygnałami radiowymi.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij